Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Haus am Kaltenbach, Enzklösterle

Snadná online rezervace Haus am Kaltenbach a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Enzklösterle bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Haus am Kaltenbach (Apartmány), ubytování Enzklösterle, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Haus am Kaltenbach. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Haus am Kaltenbach může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Haus am Kaltenbach se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Haus am Kaltenbach vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Haus am Kaltenbach (Apartmány), Enzklösterle

Kaltenbachweg 23, Enzklösterle, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Haus am Kaltenbach
Haus am Kaltenbach 1Haus am Kaltenbach 2Haus am Kaltenbach 3Haus am Kaltenbach 4Haus am Kaltenbach 5Haus am Kaltenbach 6Haus am Kaltenbach 7Haus am Kaltenbach 8Haus am Kaltenbach 9Haus am Kaltenbach 10Haus am Kaltenbach 11Haus am Kaltenbach 12Haus am Kaltenbach 13Haus am Kaltenbach 14Haus am Kaltenbach 15Haus am Kaltenbach 16Haus am Kaltenbach 17Haus am Kaltenbach 18Haus am Kaltenbach 19

Situated in Enzklösterle, 3.9 km from Hirschkopflifte Lift 2, Haus am Kaltenbach offers accommodation with access to a garden. Complimentary private parking is available on site.

The units at the apartment have a fully equipped kitchen with an oven and a microwave. A fridge and stovetop are also available, as well as a coffee machine and a kettle.

A continental breakfast is available each morning at the property.

Haus am Kaltenbach offers a terrace.

If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings.

Hirschkopflifte Lift 1 is 4.1 km from the accommodation. Baden Airpark Airport is 31 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Haus am Kaltenbach)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Haus am Kaltenbach)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Haus am Kaltenbach)

Informujte prosím Haus am Kaltenbach o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.