Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Rehblick 4****, Enzklösterle

Snadná online rezervace Pension Rehblick a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Enzklösterle bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Rehblick (Penziony), ubytování Enzklösterle, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Rehblick. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Rehblick může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Rehblick se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Rehblick vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.8

Pension Rehblick 4**** (Penziony), Enzklösterle

Sägmühleweg 13, Enzklösterle, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Rehblick
Pension Rehblick 1Pension Rehblick 2Pension Rehblick 3Pension Rehblick 4Pension Rehblick 5Pension Rehblick 6Pension Rehblick 7Pension Rehblick 8Pension Rehblick 9Pension Rehblick 10Pension Rehblick 11Pension Rehblick 12Pension Rehblick 13Pension Rehblick 14Pension Rehblick 15Pension Rehblick 16Pension Rehblick 17Pension Rehblick 18Pension Rehblick 19Pension Rehblick 20Pension Rehblick 21Pension Rehblick 22

Rodinný Pension Rehblick se nachází na klidném místě v centru Černého lesa a nabízí komfortní ubytování, zábavní místnost a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Pokoje jsou individuálně navržené a mají TV, balkon a koupelnu s fénem a toaletními potřebami zdarma.

Okolní krajina Bádenska-Württemberska je ideální pro lyžování, turistiku a cyklistiku. Město Baden Baden je vzdálené 40 km.

Každé ráno si můžete dát snídaně formou bufetu a v restauraci se podávají večeře. Ve společné kuchyni si můžete připravit nápoje a občerstvení.

Pension Rehblick se nachází 18 km od vlakového nádraží Bad Wildbad a na místě lze zdarma zaparkovat.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Rehblick)

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Restaurace

Doprava

Kyvadlová doprava (za příplatek), Kyvadlová doprava

Různé

Topení

Obecné podmínky (Pension Rehblick)

Příjezd od 11:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Rehblick)

Pension Rehblick žádá hosty, aby se předem domluvili na předání klíčů. Informujte prosím Pension Rehblick o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.