Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Schwarzwaldhaus am Kurpark 3***, Enzklösterle

Snadná online rezervace Schwarzwaldhaus am Kurpark a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Enzklösterle bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Schwarzwaldhaus am Kurpark (Penziony), ubytování Enzklösterle, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Schwarzwaldhaus am Kurpark. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Schwarzwaldhaus am Kurpark může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Schwarzwaldhaus am Kurpark se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Schwarzwaldhaus am Kurpark vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.6

Schwarzwaldhaus am Kurpark 3*** (Penziony), Enzklösterle

Friedenstraße 14, Enzklösterle, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Schwarzwaldhaus am Kurpark
Schwarzwaldhaus am Kurpark 1Schwarzwaldhaus am Kurpark 2Schwarzwaldhaus am Kurpark 3Schwarzwaldhaus am Kurpark 4Schwarzwaldhaus am Kurpark 5Schwarzwaldhaus am Kurpark 6Schwarzwaldhaus am Kurpark 7Schwarzwaldhaus am Kurpark 8Schwarzwaldhaus am Kurpark 9Schwarzwaldhaus am Kurpark 10Schwarzwaldhaus am Kurpark 11Schwarzwaldhaus am Kurpark 12

Featuring a garden and a terrace, Schwarzwaldhaus am Kurpark is located in Enzklösterle. Free WiFi access is available.

Rooms here will provide you with a TV. Some also come with a balcony. Featuring a bath or shower, private bathrooms also come with a hairdryer and free toiletries.

Skiing is a popular activity in the area. The guest house is 900 metres from Hirschkopflifte Lift 2 and 1.1 km from Hirschkopflifte Lift 1.

Stuttgart Airport is 54 km away. The property offers free parking.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Schwarzwaldhaus am Kurpark)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Topení

Obecné podmínky (Schwarzwaldhaus am Kurpark)

Příjezd od 12:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Schwarzwaldhaus am Kurpark)

Informujte prosím Schwarzwaldhaus am Kurpark o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.