Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penziony – hostince Enzklösterle, Německo

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Enzklösterle bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Enzklösterle, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Enzklösterle věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Enzklösterle, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány Enzklösterle , Hotely Enzklösterle , Penziony Enzklösterle , Penziony – hostince Enzklösterle

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Enzklösterle, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Enzklösterle se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Enzklösterle, apartmán Enzklösterle, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Penziony – hostince

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Gasthof Berghof Penziony – hostince, Enzklösterle

Penziony – hostince, Gasthof Berghof
8.7

Dietersbrunnenweg 14, Enzklösterle, Německo

Do centra města Enzklösterle: ~1.9 km | Zobrazit hotel na mapě

Offering a la carte restaurant, Gasthof Berghof is located in Enzklösterle. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a balcony and satellite channels. Private bathroom also comes with a shower. Extras include a sofa and bed linen. At ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu